Dzieci Warszawy 44 
02-495 Warszawa
Tel.: +48 22 662 20 02

Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska BiMedical to jeden z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych mieszczących się w Warszawie na terenie Ursusa. Mieścimy się w samym centrum Ursusa (róg Dzieci Warszawy i Poczty Gdańskiej). Jesteśmy największą tego typu jednostką w okolicy, na ponad 160 metrach kwadratowych świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zgodzie z najnowszą obowiązującą wiedzą medyczną.

bimedical fotel stomatologicznyPoza najnowocześniejszym sprzętem oddajemy do Państwa dyspozycji wysoce wyselekcjonowany zespół lekarzy i specjalistów. Celem naszego zespołu jest profesjonalna opieka stomatologiczna oraz dbałość o zdrowie, komfort i dobre samopoczucie pacjenta. Jesteśmy przychodniami, które dbają o Państwa, spełniając najwyższe oczekiwania małych i dużych pacjentów.

W trosce o komfort naszych pacjentów oczekiwanie na wizytę umilają akwaria morskie pełne egzotycznych zwierząt prosto z rafy koralowej. Nasza praktyka to nie tylko najwyższej klasy materiały czy sprzęt umożliwiający sprawniejsze i indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta, ale także klimatyzowane pomieszczenia i bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Mamy świadomość, że nawet najlepszej jakości sprzęt nie zastąpi wiedzy, dlatego nasz personel bierze udział w licznych szkoleniach nieustannie poszerzając swoją wiedzę.

Największą radością dla nas będzie Państwa zadowolenie.