Witaj w naszym centrum!

BiMedical to przyjazna i nowoczesna przychodnia stomatologiczno-lekarska na terenie Ursusa. Naszym celem jest pełna satysfakcja naszych pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę medyczną w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy dumni z poziomu naszej kadry lekarskiej – zatrudniamy najlepszych lekarzy ze znakomitymi osiągnięciami medycznymi, doświadczeniem, a także indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego pacjenta.

Korzystamy z zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby połączenia najwyższej estetyki i trwałości prac stosując materiały dające taką gwarancję.

Szczególną troską otaczamy dzieci. Na najmłodszych pacjentów czekają nagrody za dzielną postawę i specjalny kącik zabaw, gdzie pozostaną pod fachową opieką podczas wizyty rodzica w gabinecie.
Image

Naszą misją jest profesjonalna opieka stomatologiczna-lekarska połączona z prawdziwą dbałością o zdrowie i komfort naszych pacjentów.Największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

Image
 
Zabiegi wykonuje
lek. dent. Cieślak Katarzyna.

Przeprowadza zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Kilka powodów, dla których warto wybrać nas


Najlepsza Kadra

Zatrudniamy najlepszych lekarzy ze znakomitymi osiągnięciami medycznymi.

Miejsce dla Dzieci

Mamy nagrody za dzielną postawę i specjalny kącik zabaw.

Z powodu pandemii kącik dla dzieci zawieszony.

Najwyższa jakość

Korzystamy z zaawansowanych technologii i sprzętu na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja

Nasza przychodnia znajduje się na terenie Ursusa. Miejsca postojowe bezpośrednio przed budynkiem do Państwa dyspozycji.

Dzieci Warszawy 44 | 02-495 Warszawa