CENTRUM STOMATOLOGICZNE BIMEDICAL

Doświadczony Zespół

Bimedical jest przyjaznym oraz nowoczesnym Centrum Stomatologicznym na terenie Ursusa w Warszawie. Naszą misją jest profesjonalna opieka z prawdziwą dbałością o zdrowie jak również bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Jesteśmy dumni z poziomu wiedzy kadry stomatologicznej Bimedical, która może pochwalić się znakomitymi osiągnięciami medycznymi, odpowiednim doświadczeniem oraz indywidualnym i bardzo serdecznym podejściem do każdego pacjenta. Wiemy, że jakość naszych usług musi być zawsze na wysokim poziomie dlatego też nasz zespół systematycznie podnosi swoje umiejętności oraz kwalifikacje.

LECZYMY BEZ BÓLU
Implantologia

Za pomocą IMPLANTÓW jesteśmy w stanie uzupełnić oraz poprawić uśmiech naszych pacjentów nawet w przypadku utraty kilku zębów. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych metod w stomatologii, która wyróżnia się wysoką estetyką jak również bardzo dużą wygodą.

Chirurgia

Chirurgia jest jedną z bardziej wymagających dziedzin stomatologii.
W Centrum Stomatologicznym Bimedical wszystkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są w warunkach sterylnych, przy zastosowaniu odpowiednich standardów antyseptyki i aseptyki. 

Protetyka


Protetyka to trwałe jak również bezbolesne odtwarzanie oraz odbudowa zniszczonych, utraconych zębów. W trakcie naszych indywidualnych konsultacji z pacjentem, w sposób profesjonalny ustalamy rozwiązanie, które będzie najbardziej zadowalające oraz dopasowane do jego warunków i oczekiwań.

Endodoncja

Leczenie endodontyczne zwane potocznie kanałowym jest zabiegiem wykonywanym w korzeniu zęba. Celem tej metody jest zachowanie własnego zęba, wzmocnienie go oraz odtworzenie jego funkcji.

Nowoczesna Stomatologia

W naszej pracy korzystamy z zaawansowanych technologii oraz sprzętu medyczno-diagnostycznego na najwyższym poziomie jak również materiałów dających gwarancję estetyki i trwałości. Dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić naszym pacjentom piękny uśmiech, a co za tym idzie pewność siebie i zadowolenie.

W Bimedical największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dopasowanie się do jego potrzeb tak, aby cała wizyta przebiegała w spokojnej atmosferze i w komfortowych warunkach.

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną w atrakcyjnych cenach.

Najlepsza Kadra

Centrum Stomatologiczne Bimedical zatrudnia najlepszych specjalistów z każdej dziedziny stomatologii. Wiedza oraz doświadczenie naszych lekarzy gwarantuje profesjonalny poziom świadczonych usług.

Najwyższa Jakość

W naszych gabinetach korzystamy z coraz to bardziej zaawansowanych technologii oraz sprzętu na najwyższym poziomie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać skomplikowane leczenie i zabiegi.

Przyjazna Atmosfera

Staramy się aby każda wizyta odbywała się w spokojnej atmosferze oraz komfortowych warunkach. Dodatkowym udogodnieniem dla naszych pacjentów jest parking bezpośrednio przed budynkiem Bimedical.

  • ORTODONCJA

  • stomatologia zachowawcza

  • higienizacja

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem oraz profilaktyką wad zgryzu jak również wad szczękowo-twarzowych. Ponieważ wiek nie jest tutaj przeciwwskazaniem, takie leczenie można zastosować nie tylko u dzieci ale również u dorosłych.

Decydując się na leczenie ortodontyczne w Centrum Stomatologicznym Bimedical należy pamiętać, że będzie to długotrwały proces, którego zwieńczeniem będzie piękny, zdrowy uśmiech. Bardzo ważne jest, aby w trakcie leczenia współpracować z naszym lekarzem ortodontą oraz słuchać jego wszystkich zaleceń.

W Bimedical nasz lekarz ortodonta dokłada wszelkich starań aby każdy pacjent wyszedł zadowolony.

>