NASZ ZESPÓŁ

GRZEGORZ KRUSZCZYŃSKI

Lekarz stomatolog - chirurgia, implantologia, protetyka

Jest Absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi oraz aktywnym członkiem Polskich i Międzynarodowych Towarzystw Implantologicznych, co poparte jest wieloma zdobytymi certyfikatami. Praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas pracy w Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki. Prowadził wykłady i warsztaty Implantologiczne m.in. w Polsce, Niemczech, Rumunii, Indiach, Tajlandii, Malezji, Wietnamie, Bangladeszu czy Etiopii.

W Centrum Stomatologicznym Bimedical swoim pacjentom proponuje kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia, którego głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.
W pracy skoncentrowany i empatyczny. Doceniany przez swoich pacjentów za troskę o ich komfort oraz poczucie humoru.


ANNA KĘDRACKA

Lekarz stomatolog - stomatologia zachowawcza, endodoncja

Absolwentka Lubelskiej Akademii Medycznej. W swojej pracy dba o wysoką jakość wykonywanych prac, aby mogły one jak najdłużej służyć pacjentom. Profesjonalizm i poczucie humoru to cechy, które towarzyszą jej w codziennej praktyce oraz ułatwiają stworzenie dobrego kontaktu z pacjentami. Doceniana za rzetelność jak również delikatność.

Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, gdzie udoskonala swoje umiejętności. Bardzo lubi pracę z ludźmi a zdrowy uśmiech pacjentów przynosi jej największą satysfakcję.

Na co dzień w Centrum Stomatologicznym Bimedical zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu oraz wykonywaniem odbudowy po leczeniu kanałowym typu onlay.
Przyjmuje także najmłodszych pacjentów.


PATRYK RUSEK

Lekarz stomatolog - chirurgia, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja

Absolwent kierunku lekarsko-stomatologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W latach 2016-2019 odbywał staż specjalizacyjny z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Uczestnik licznych kursów z zakresu nowoczesnych technik leczenia we współczesnej stomatologii. Na co dzień w Centrum Stomatologicznym Bimedical zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, endodoncją, protetyką stomatologiczną, jak również chirurgią stomatologiczną.

W praktyce zawodowej bardzo duży nacisk kładzie na indywidualne oraz kompleksowe podejście do leczenia każdego pacjenta, które wymaga współpracy wielospecjalistycznej.
Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką ,sportem.


ANNA KOWALSKA

Lekarz stomatolog - leczenie ortodontyczne

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz uczestniczka licznych kongresów i szkoleń. Ukończyła 3 letni specjalistyczny staż z ortodoncji i nieustannie poszerza swoje kwalifikacje w tym zakresie.

Wykonuje leczenie zarówno aparatami stałymi jak i bardziej dyskretne leczenie przy zastosowaniu przezroczystych nakładek. W pracy w Bimedical charakteryzuje się niezwykłą sumiennością, zaangażowaniem oraz pogodą ducha.


MAGDALENA KOGUT

Lekarz stomatolog - stomatologia dziecięca oraz zachowawcza

Jest Absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Była laureatką stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

W pracy z pacjentem najważniejsze dla niej jest zbudowanie odpowiedniej relacji opartej na zaufaniu. Stara się, aby każda wizyta przebiegała w jak najbardziej komfortowej i spokojnej atmosferze.

Na co dzień w Bimedical zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą.


KRZYSZTOF BOROWSKI

Lekarz stomatolog - stomatologia zachowawcza, endodoncja

Jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy w Centrum Stomatologicznym Bimedical na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą jak również endodoncją.
Uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz webinarach stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Prywatnie swój wolny czas uwielbia spędzać wykorzystując różną aktywność fizyczną jak również odpoczywając w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół.


AGATA PLUSA

Lekarz stomatolog -

Jest...


ASYSTENTKI

MARZENA BIERNACKA

Z wykształcenia jest technikiem dentystycznym natomiast w Centrum Stomatologicznym Bimedical odnalazła swoją pasję na stanowisku asystentki stomatologicznej.
W swojej pracy dba o komfort oraz poczucie bezpieczeństwa każdego pacjenta.
W życiu prywatnym wielka miłośniczka zwierząt. W wolnym czasie uwielbia czytać książki jak również podróżować. 

EWA BOGUSKA

...

MONIKA BROCZEK

Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. W Centrum Stomatologicznym Bimedical spełnia się zawodowo na stanowisku asystentki stomatologicznej współpracując z lekarzami podczas wykonywanych zabiegów.
Jej komunikatywność oraz empatyczność w stosunku do pacjenta idealnie sprawdza się nie tylko podczas zabiegu ale również po leczeniu.


RECEPCJA

KRZYSZTOF KAMIŃSKI

W Centrum Stomatologicznym Bimedical jako Kierownik ds. Administracyjnych jest odpowiedzialny za koordynowanie jak również nadzorowanie funkcjonowania działu recepcji oraz rezerwacji wizyt pacjentów.
Absolwent First Business College na kierunku Handel zagraniczny. Obecnie rozwija się na kierunku elektro-radiologicznym na Uczelni Medycznej w Warszawie.
W każdej sferze swojego życia dąży do realizacji wyznaczonych celów oraz zadań.

BARBARA RURARZ

...

>