NASZ ZESPÓŁ

GRZEGORZ KRUSZCZYŃSKI

Lekarz stomatolog - chirurgia, implantologia, protetyka

Jest Absolwent Wydziału Lekarskiego-Dentystycznego
w Łodzi oraz aktywnym członkiem Związku Polskich i Międzynarodowych Towarzystw Towarzyskich, wspólnie z wieloma zdobytymi certyfikatami. Praktyczna w historii i doświadczenie zdobywał podczas pracy Oddziale Chirurgiczne-Szkowo-Twarzowej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Prowadzący dla posiadaczy świadectw z zakresu implantoprotetyki. Prowadził wykłady i warsztaty Implantologiczne m.in. w Polsce, Niemcy, Rumunia, Indiech, Tajlandia, Malezji, Wietnamie, Bangladesz czy Etiopii.

W Centrum Stomatologicznym Bimedycznym swoim pacjentem, osiągając kolejne rozwiązania wielospecjalistyczne plan leczenia, którego osiągnięcie jest szybkie ponowne wprowadzenie zmian i usprawnienie.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.
W pracy skoncentrowany i empatyczny. Doceniany przez swoich pacjentów zaskę o ich komforcie oraz stany chorego.


ANNA KĘDRACKA

Lekarz stomatolog - stomatologia zachowawcza, endodoncja

Absolwentka Lubelskiej Akademii Medycznej. W swojej pracy dba o jakość wykonywanych, aby uzyskać jeden jak najdłużej użytkowników. Profesjonalizm i odznaczenia, które zostały zatwierdzone dla odznaczeń oraz jakie odznaczenia odznaczenia z państwowych mistrza. Doceniana za rzetelność jak również delikatność.

Regularnie, uczniowie w kursach i szkoleniach gdziea umiejętności. Bardzo lubi pracę z ludzkim zdrowiem uśmiechem, który przynosi satysfakcję.

Na co dzień w Centrum Stomatologicznym Bimedical działa się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym z kontrolą na nano oraz odbudowyszeniu ruchu kanałowego typulay.
Przyjmujemy także pacjentów.


PATRYK RUSEK

Lekarz stomatolog - chirurgia, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja

[dwadzieścia20 img1="1422" img2="1423" offset="0,1" hover="prawda"]

Absolwent kierunku lekarsko-stomatologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W latach 2016-2019 odbywał staż specjalizacyjny z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją na zdrowie medyczne w Warszawie.

Uczestnik konkursu z współczesności technikami leczenia stomatologii. Na co dzień w Centrum Stomatologicznym Bimedical zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, endodoncją, protetyką stomatologiczną, jak również chirurgią stomatologiczną.

W przypadku, gdy Twój dostawca został nałożony, nałożysz na bardzo punktowy punkt, aby zapewnić każdemu klientowi, który musi być wspólny specjalista.
Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, sportem.


ANNA KOWALSKA

Lekarz stomatolog – leczenie ortodontyczne

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz uczestniczka instalacji i szkoleń. Ukończyła 3 letni okres specjalistyczny staż z ortodoncji i wykładu kwalifikacji w tym zakresie.

Wykonuje leczenie związane z aparatami, jak również dyskretne leczenie przy zastosowaniu rozwiązania nakładek. W pracy w Bimedycznej wartościowości się niezwykłącznością, sumiennością, zaangażowaniem oraz pogodą ducha.


AGATA PłUSa

Lekarz stomatolog – leczenie ortodontyczne

Żart...


ASYSTENTKI

MARZENA BIERNACKA

Z wykształcenia jest technikiem dentystycznym natomiast w Centrum Stomatologicznym Bimedical działy swoją pasję na kontroli asystentów stomatologicznych.
W swojej pracy dba o komfort oraz bezpieczeństwo każdego pacjenta.
W prywatnym życiu wielka miłość. W czasie pobytu w odtwarzaniu książki jak również usługi. 

EWA BOGUSKAWIĘCEJ O MNIE

Jako Menager odpowiedzialna jest za koordynację pracy Kliniki Dentystycznej Bimedical. Dodatkowo asystuje przy zabiegach związanych z chirurgią stomatologiczną jak również implantologią.
W życiu zawodowym odznacza się dużą skrupulatnością. Jej empatyczność oraz koleżeństwo sprawia, że na każdym kroku oraz w każdej sytuacji podnosi morale całego zespołu.
Prywatnie bardzo troskliwa i opiekuńcza w stosunku do najbliższych.

 Wolny czas uwielbia spędzać trenując sporty walki oraz podróżując.

WIĘCEJ O MNIEŃ
W życiu zawodowym odznacza się dużą skrupulatnością. Jej empatyczność oraz koleżeństwo sprawia, że na każdym kroku oraz w każdej sytuacji podnosi morale całego zespołu.
Prywatnie bardzo troskliwa i opiekuńcza w stosunku do najbliższych. Wolny czas uwielbia spędzać trenując sporty walki oraz podróżując.

MONIKA BROCZEK

Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. W Centrum Stomatologicznym Bimedical spełnia się zawodowo w usługach, a asystentami asystentów medycznych z lekarzami podczas wykonywania zabiegów.
Komunikatywność oraz aktualność w stosunku do obowiązującym będzie sprawdzać się tylko procedury, ale również nie ma zgodności z regulacjami.


RECEPCJA

KRZYSZTOF KAMIŃSKI

W Centrum Stomatologicznym Bimedical jako Kierownik ds. Administracja również jest rezerwacją za zarządzaniem raportowaniem usługi zarządzania kasowaniem oraz rezerwacjami chorych.
Absolwent First Business College w kierunku Handel zagraniczny. Obecnie rozwija się na kierunku elektro-radiologicznym na Uczelni Medycznej w Warszawie.
W sferze swoich oświadczeń.

BARBARA RURARZ

Recepcjonistka z wieloletnim stażem, uczestniczyła w wielu szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi pacjenta.

>