Zadbamy o Twój
Uśmiech 

Zespół Bimedyczny

Grzegorz Kruszczyński

Kierownik Zespołu Lekarzy

Lekarz stomatolog

 • chirurgia
 • protetyka
 • implantologia

Więcej o mnie

Jest Absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz aktywnym członkiem Polskich i Międzynarodowych Towarzystw Implantologicznych, co poparte jest wieloma zdobytymi certyfikatami. Praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas pracy w Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki. Prowadził wykłady i warsztaty Implantologiczne m.in. w Polsce, Niemczech, Rumunii, Indiach, Tajlandii, Malezji, Wietnamie, Bangladeszu czy Etiopii.

W Klinice Dentystycznej Bimedical swoim pacjentom proponuje kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia, którego głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.
W pracy skoncentrowany i empatyczny. Doceniany przez swoich pacjentów za troskę o ich komfort oraz poczucie humoru.

Ewa Boguska

Menager

Asystentka


Więcej o mnie

Jako Menager odpowiedzialna jest za koordynację pracy Kliniki Dentystycznej Bimedical. Dodatkowo asystuje przy zabiegach związanych z chirurgią stomatologiczną jak również implantologią.
W życiu zawodowym odznacza się dużą skrupulatnością. Jej empatyczność oraz koleżeństwo sprawia, że na każdym kroku oraz w każdej sytuacji podnosi morale całego zespołu.
Prywatnie bardzo troskliwa i opiekuńcza w stosunku do najbliższych. Wolny czas uwielbia spędzać trenując sporty walki oraz podróżując.

Patryk Rusek

Lekarz stomatolog

 • chirurgia
 • protetyka
 • endodoncja
 • stomatologia zachowawcza

Więcej o mnie

Absolwent kierunku lekarsko-stomatologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W latach 2016-2019 odbywał staż specjalizacyjny z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Uczestnik licznych kursów z zakresu nowoczesnych technik leczenia we współczesnej stomatologii. Na co dzień w Klinice Dentystycznej Bimedical zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, endodoncją, protetyką stomatologiczną, jak również chirurgią stomatologiczną.

W praktyce zawodowej bardzo duży nacisk kładzie na indywidualne oraz kompleksowe podejście do leczenia każdego pacjenta, które wymaga współpracy wielospecjalistycznej.
Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką oraz sportem.

Anna Kędracka

Lekarz stomatolog

 • endodoncja
 • stomatologia zachowawcza

Więcej o mnie

Absolwentka Lubelskiej Akademii Medycznej. W swojej pracy dba o wysoką jakość wykonywanych prac, aby mogły one jak najdłużej służyć pacjentom. Profesjonalizm i poczucie humoru to cechy, które towarzyszą jej w codziennej praktyce oraz ułatwiają stworzenie dobrego kontaktu z pacjentami. Doceniana za rzetelność jak również delikatność.

Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, gdzie udoskonala swoje umiejętności. Bardzo lubi pracę z ludźmi a zdrowy uśmiech pacjentów przynosi jej największą satysfakcję.

Na co dzień w Klinice Dentystycznej Bimedical zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu oraz wykonywaniem odbudowy po leczeniu kanałowym typu onlay.
Przyjmuje także najmłodszych pacjentów.

Anna Kowalska

Lekarz stomatolog

 • leczenie ortodontyczne

Więcej o mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz uczestniczka instalacji i szkoleń. Ukończyła 3 letni okres specjalistyczny staż z ortodoncji i wykładu kwalifikacji w tym zakresie.

Wykonuje leczenie związane z aparatami, jak również dyskretne leczenie przy zastosowaniu rozwiązania nakładek. W pracy w Bimedycznej wartościowości się niezwykłącznością, sumiennością, zaangażowaniem oraz pogodą ducha.

Agata Płusa

Lekarz stomatolog

 • leczenie ortodontyczne

Więcej o mnie


Asystencja

Marzena Biernacka

Asystentka

Więcej o mnie

Z wykształcenia jest technikiem dentystycznym natomiast w Klinice Dentystycznej Bimedical odnalazła swoją pasję na stanowisku asystentki stomatologicznej. W swojej pracy dba o komfort oraz poczucie bezpieczeństwa każdego pacjenta.

W życiu prywatnym wielka miłośniczka zwierząt. W wolnym czasie uwielbia czytać książki jak również podróżować. 

Monika Broczek

Asystentka

Więcej o mnie

Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. W Klinice Dentystycznej Bimedical spełnia się zawodowo na stanowisku asystentki stomatologicznej współpracując z lekarzami podczas wykonywanych zabiegów.

Jej komunikatywność oraz empatyczność w stosunku do pacjenta idealnie sprawdza się nie tylko podczas zabiegu ale również po leczeniu.

Recepcja

Krzysztof Kamiński

Recepcja i Administracja Kliniki 


Więcej o mnie

W Klinice Dentystycznej Bimedical jako Kierownik ds. Administracyjnych jest odpowiedzialny za koordynowanie jak również nadzorowanie funkcjonowania działu recepcji oraz rezerwacji wizyt pacjentów.

Absolwent First Business College na kierunku Handel zagraniczny. Obecnie rozwija się na kierunku elektro-radiologicznym na Uczelni Medycznej w Warszawie.

W każdej sferze swojego życia dąży do realizacji wyznaczonych celów oraz zadań.

Barbara Rurarz

Recepcjonistka

Więcej o mnie


>